Projekty | E-TWINNING | | AKTIVITY ŠKOLSKEJ KNIŽNICE | | ZDRAVÁ ŠKOLA | ŠKOLA, KTOREJ TO MYSLÍ VYHRŇME SI RUKÁVY

| AKTIVITY ŠKOLSKEJ KNIŽNICE |

AKTIVITY ŠKOLSKEJ KNIŽNICE

Snívame s rozprávkami

26. októbra 2007 sa 105 detí z 1. – 4. ročníka po tretíkrát zúčastnilo obľúbenej „nocovačky“ v škole. Už od pol šiestej sa prví nedočkavci lúčili vo vestibule s rodičmi. Po spoločnom zvítaní a oboznámení s programom sa osem družstiev so svojimi pani učiteľkami rozbehlo zdolávať napínavé, poučné, ale aj zábavné úlohy, ktoré im pripravilo 23 šikovných starších spolužiakov z druhého stupňa. Stretnutie s Popoluškou, skladanie rozprávkového puzzle, hľadanie rozprávkových dvojíc, pantomíma a ďalších 14 záhad ich priviedli k sľúbenej sladkej rozprávkovej odmene. Plní dojmov sa niektorí ťažko ukladali k spánku. Avšak spánkový deficit si doplnili ( vynahradili) počas soboty vo vlastných postieľkach.

Zadosťučinením pre desiatich ochotných učiteľov bola spokojnosť nielen zúčastnených detí, ale aj ich rodičov.